Gazeteci Cihan Güner isyan etti!

Gazeteci Cihan Güner isyan etti! Gazeteci Cihan Güner, 2017''deki anayasa değişikliği referandumu sırasında "Hayırcıların karıları - kızları savaş ganimeti olarak bize helaldir" açıklaması yapan Ömer Albayrak''ın Silivri''deki İBB Mezarlıklar Şefliği''nde çalıştığını belirterek, tepki gösterdi.

Gündem 19.12.2020, 18:56 19.12.2020, 18:56
Gazeteci Cihan Güner isyan etti!

Gazetci Cihan Güner, sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. "CHP, İyi Parti, HDP ve SP seçmenlerinin seçim meydanlarındaki ve sandıktaki mücadeleleriyle AKP'den kurtardıkları şehri, ÖDP'liler yönetiyor. Söyleyeceklerim bu kadar!" diyen Güner, referandum sırasında hakaretamiz ifadeler ile gündeme gelen Ömer Albayrak ile ilgili de şöyle dedi:

* Referandum öncesi 'Hayırcıların karıları - kızları savaş ganimeti olarak bize helaldir' diyen dürzüyü Silivri'deki İBB Mezarlıklar Şefliğine istirahate yollayanlar bilsin ki, 'hayır'cıların oyları da, emekleri de burunlarından gelir!

* Millet İttifakı'na oy veren seçmenler, 'Karımıza, kızımıza, ailemize, yoldaşımıza sövenler daha da rahat etsin, sövmeye devam etsin diye mi oy verdik?' diye soruyorlar. Bu soruya açık yüreklilikle cevap verebilecek bir İBB yöneticisi var mı?

Yorumlar (0)
23
açık