Hırsızdan not: Hakkını helal et abilerin gülü

Antalya'da girdiği iş yerinde kahvaltı yapıp, banyo ve mutfaktaki su bataryaları ile muslukları çalan şüpheli, 'Patron abi kusura bakma. Ofisine gizli girdim, çok açım. Muslukları ve dolaptan birkaç eşya aldım. Hakkını helal et abilerin gülü' yazılı not bıraktı.

Gündem 08.02.2022, 10:30
Hırsızdan not: Hakkını helal et abilerin gülü

Hırsız, Muratpaşa ilçesi Kızılırmak Caddesi'nde 2 Şubat günü saat 04.00 sıralarında meydana gelen olayda, Hakan Düzgünkaya'ya ait iş yerine çatı katından girdi. Hırsızlık şüphelisi, önce kahvaltı yapıp ardından banyo ve mutfaktaki su bataryaları ile muslukları çaldı. Su ısıtıcısı ve tencereyi de alıp bunları bir poşete koyan şüpheli, bir çalışana ait montu da üzerine giydi.


© / DHA / iş yeri sahibi

Şüpheli iş yerinden çıkmadan önce, 'Patron abi kusura bakma. Ofisine gizli girdim, çok açım. Muslukları ve dolaptan birkaç eşya aldım. Hakkını helal et abilerin gülü' yazılı not bıraktı.

Hırsızlığı sabah iş yerine gelen çalışan fark edip, polise bildirdi. Adrese sevk edilen ekipler, kimliğini belirlediği şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.


© / DHA / hırsızın notu

Hırsızın kendisine bıraktığı notu görünce şaşırdığını belirten Hakan Düzgünkaya, "Önce şaka yapılıyor sandım. Gerçeği öğrenince şok oldum. Keşke hırsızlık yapmadan gelip, istese verirdim. Bir de bana not bırakıp, helallik istemiş. Şaka gibi" dedi.
 

Yorumlar (0)
24
açık