İstanbul''da esrarengiz bir halk otobüsü

İstanbul''da esrarengiz bir halk otobüsü Her gün yüzbinlerce İstanbullunun kullandığı TEM otoyolunun kenarında, yolu olmayan arsanın tepesindeki halk otobüsü görenleri hayrete düşürüyor.

Gündem 07.12.2020, 16:12 07.12.2020, 16:12
İstanbul''da esrarengiz bir halk otobüsü

Herkesi şaşkına çeviren halk otobüsü, İstanbul TEM otoyolunun Ispartakule mevkiindeki boş bir arazide bulunuyor.

ÇIKABİLECEĞİ BİR YOL YOK

Ne kadar süredir orada olduğu belli olmayan terk edilmiş otobüsün, bulununduğu noktaya nasıl çıktığına ise kimse anlam veremiyor.

Yüksek bir tepede duran otobüsün olduğu yere herhangi bir şekilde araç ya da yaya yolu ile ulaşım yok.

"UZAYLILAR MI KOYDU?"

Polemikhaber'in konuştuğu, uzun süredir o çevrede yaşayan bölge sakinlerinden Hüseyin M., "Biz de sürekli görüyoruz ama o otobüsün oraya nasıl geldiğini bir türlü anlayamadık. 'Acaba uzaylılar mı koydu' diye espirileri de sık sık duyuyoruz." diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

MAHSUR KALMIŞ OLABİLİR

Civarda yaşayan bir başka vatandaş ise, otobüsün bulunduğu arsanın hemen yanındaki sitenin inşaatından sonra orada mahsur kalmış olabileceğini ifade etti. Dursun T. isimli esnaf, "Yıllardır bu bölgede yaşıyorum. Ne gelip ilgileneni ne de bu aracı buradan almaya çalışanı gördüm. Nasıl buraya geldiğini bilmiyorum. Ama yanındaki sitenin inşaatından önce buraya bırakılmış ve daha sonra da çıkartılamamış olabilir. Çünkü başka türlü bir yol görünmüyor" dedi.

polemikhaber.com

Yorumlar (0)
18
açık