Kadıköy Belediyesinin ardından bir belediyeye daha 'rüşvet' operasyonu!

Geçtiğimiz gün Kadıköy Belediyesine düzenlenen 'rüşvet' operasyonun ardından bir operasyon da Maltepe Belediyesine gerçekleştirildi. aralarında üst yönetiminde görevli kişiler, zabıta personelinin de yer aldığı 10'u kamu görevlisi toplam 18 şüpheliye 'örgütlü olarak rüşvet almak, vermek' 'aracılık etmek' ve 'resmi belgede sahtecilik' suçları iddiasıyla operasyon düzenlendi.

Gündem 20.05.2022, 08:16 20.05.2022, 12:08
Kadıköy Belediyesinin ardından bir belediyeye daha 'rüşvet' operasyonu!

Maltepe Belediyesinin üst yönetiminde görevli kişiler ile zabıta personelinin de aralarında yer aldığı 10'u kamu görevlisi toplam 18 şüpheliye 'örgütlü olarak rüşvet almak, vermek' 'aracılık etmek' ve 'resmi belgede sahtecilik' suçları iddiasıyla operasyon düzenlendi.

10’U KAMU GÖREVLİSİ 18 ŞÜPHELİ

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen soruşturma kapsamında 'örgütlü olarak rüşvet almak, vermek', 'aracılık etmek' ve 'resmi belgede sahtecilik' suçlarından suç tarihinde Maltepe Belediyesi'nin üst yönetiminde görevli kişiler ile zabıta personelinin de aralarında yer aldığı 10'u kamu görevlisi toplam 18 şüpheliye yönelik bu sabah saatlerinde eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Yorumlar (0)
25
açık