Kadın markette yarı çıplak alışveriş yaptı: Soruşturma başlatıldı!

Denizli'de taksiden indikten sonra üstsüz bir şekilde gittiği marketten alışveriş yapan kadının görüntüleri sosyal medyada paylaşılınca hakkında soruşturma başlatıldı.

Gündem 07.06.2022, 15:01
Kadın markette yarı çıplak alışveriş yaptı: Soruşturma başlatıldı!

Olay, önceki gün sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Pamukkale ilçesi Çamlaraltı Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; marketin önüne yanaşan taksiden üstsüz bir şekilde inen kadın, hiçbir bir şey yokmuş gibi aynı şekilde içeriye girdi. Görenlerin şaşkına döndüğü kadın, yarı çıplak bir şekilde marketten alışveriş yapmaya başladı.

RAHAT TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

Hayrete düşen markette çalışanı ve müşteriyi aldırış etmeyen üstsüz kadın, gayet rahat tavırlarıyla alışverişini yaptıktan sonra geldiği taksiye binerek bölgeden uzaklaştı.

GÜVENLİK GÜÇLERİ HAREKETE GEÇTİ

Yarı çıplak vaziyette alışveriş yapan kadına ait güvenlik kamerası kayıtlarının, marketteki görevliler tarafından sosyal medyada paylaşılması sonrası güvenlik güçlerini harekete geçirdi.

KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ, KARAKOLA DAVET EDİLDİ

Araştırma sonucunda taksiciye ulaşan güvenlik güçleri, üstsüz bir şekilde markete giren kadının kimliğini tespit etti. Adresinde bulunamayan ve il dışında olduğunu söyleyen kadın, ifadesi alınmak üzere karakola davet edildi.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu