Kılıçdaroğlu'nun Arınç ile tokalaşmadığı iddia edildi: Kimse bu tarz hamleleri benden beklemesin

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, eski TBMM Başkanı ve AK Parti'nin kurucularından olan Bülent Arınç'la tokalaşmadığı yönündeki iddialara yanıt vererek "Hayata bakışımda el sıkışmamak yoktur. Bu tarz nezaketsizlikleri siyasi rakiplerimizde bolca görebilirsiniz" ifadelerini kullanarak cevap verdi.

Gündem 17.06.2022, 08:36 17.06.2022, 10:17
Kılıçdaroğlu'nun Arınç ile tokalaşmadığı iddia edildi: Kimse bu tarz hamleleri benden beklemesin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Demokrasi Vakfı tarafından düzenlenen “Türk Demokrasi Vakfı; Yeniden” toplantısında eski TBMM Başkanı ve ve AKP'nin kurucularından olan Bülent Arınç ile tokalaşmadığı yönündeki haberleri yalanladı.

Toplantıya ayrıca ABB Başkanı Mansur Yavaş, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Bülent Arınç ve Ertuğrul Günay gibi isimler de katıldı. 

Törende CHP lideri Kılıçdaroğlu ile Arınç’ın tokalaşmadığı yönünde basında haberler yer aldı.

'KİMSE BU TARZ HAMLELERİ BENDEN BEKLEMESİN'

Kılıçdaroğlu gece saatlerinde; T24’ün “Bir Türkiye haberi: AKP'li Arınç, CHP lideri Kılıçdaroğlu ile tokalaştı” haberini alıntılayarak sosyal medya hesabından şu mesajı yayınladı:

Hayata bakışımda el sıkışmamak yoktur. Bu tarz nezaketsizlikleri siyasi rakiplerimizde bolca görebilirsiniz ama lütfen, kimse bu tarz hamleleri benden beklemesin. Sayın Arınç ile tokalaştık.

Yorumlar (0)
32
az bulutlu