Konser vereceği sahne çökmüştü… Tarkan’dan yeni açıklama

Tarkan'ın 9 Eylül İzmir'in kurtuluş gününde konser vereceği sahne çökmüştü. Olayın ardından açıklamada bulunan Tarkan, "Güzel İzmir yarın akşam Gündoğdu Meydanı’na hepinizi bekliyorum. Nazarımız da çıktığına göre İzmir’in kurtuluşunun 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlayabiliriz" ifadelerini kullandı.

Gündem 08.09.2022, 17:15
Konser vereceği sahne çökmüştü… Tarkan’dan yeni açıklama

İzmir'in kurtuluşunun 100. yıl dönümünde Cumhuriyet tarihinin en görkemli kutlamasına hazırlanan kent gece yarısı gelen bir haberle sarsıldı. 9 Eylül akşamı Tarkan'ın da sahne alacağı görkemli şovlar için kurulan devasa platform, etkinliğe 48 saatten az bir zaman kala çöktü. Olayın ardından paylaşımda bulunan Tarkan, Gündoğdu Meydanı’nda sahneye çıkacağını açıkladı.

Sosyal medya paylaşımında bulunan ünlü sanatçı Tarkan, “Güzel İzmir yarın akşam Gündoğdu Meydanı'na hepinizi bekliyorum Nazarımız da çıktığına göre İzmir'in kurtuluşunun 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlayabiliriz” dedi.

SOYER: ZAFER COŞKUMUZ ENGEL TANIMAZ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de bir açıklamada bulunarak, “Zafer coşkumuz engel tanımaz. Megastar Tarkan konseri, Gündoğdu Meydanı’nda, Türkiye tarihinin en görkemli sahnesinde olacak. Tüm Türkiye'yi yarın akşam ikinci yüzyılın başlangıcına tanıklık etmeye davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu