Melike Öcalan'ı sahnede taciz eden Erbil'e tepkiler dinmiyor

Kadınlara yönelik tacizleriyle sık sık gündeme gelen şovmen Mehmet Ali Erbil'in, bu defa da katıldığı bir ödül töreninde sunucu Melike Öcalan'a yönelik ifadeleri tepki çekti.

Gündem 12.05.2022, 14:54 12.05.2022, 15:02
Melike Öcalan'ı sahnede taciz eden Erbil'e tepkiler dinmiyor

Adı son olarak internet fenomeni Ece Ronay'ı taciz ettiği iddialarına karışan Mehmet Ali Erbil, katıldığı ödül töreninde sunucu Melike Öcalan'a karşı söylediği sözler, sosyal medyada tepki toplamaya devam ediyor.

Dün akşam gerçekleştirilen bir ödül töreninde ödül vermek için sahneye çıkan Erbil, sunucu Öcalan'a "Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim elimi" dedi. Öcalan ise Erbil'e "Öyle bir şey hiçbir zaman olmadı. 20 yıldır hiç böyle bir şey olmadı" sözleriyle karşılık verdi.

ECE RONAY'A TACİZ İDDİALARI İLE DE GÜNDEME GELMİŞTİ

Fenomen ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini iddia ederek cep telefonuyla mesajlaşma görüntülerini yayınladı. İddiaya göre Erbil, önce genç kıza “Bu gece yanında uyumak istediğini” belirten mesaj yazıyor. Erbil yine iddiaya göre, genç kız itiraz edince, vücudunun bazı bölümlerini Tik Tok’ta niye sergilediğini sordu.

Yorumlar (0)
24
açık