Memleket Partili Sayan'dan çok sert açıklamalar: AK Parti'nin aklı, ahlakı ve adaleti yok!

Memleket Partisi Parti Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, partisinin haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu. İktidarın enflasyon karşısında tepkisiz kaldığını ifade eden Sayan, "AKP, bu ülkeyi iflasa sürüklemiştir" dedi.

Gündem 21.07.2022, 12:02 21.07.2022, 14:58
Memleket Partili Sayan'dan çok sert açıklamalar: AK Parti'nin aklı, ahlakı ve adaleti yok!

Memleket Partisi Parti Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, partisinin haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu. İktidarın enflasyon karşısında tepkisiz kaldığını ifade eden Sayan, "AK Parti, bu ülkeyi iflasa sürüklemiştir" dedi.

'ESAD İLE MASAYA OTURACAĞIZ'

Açıklamalarına sığınmacı problemine değinerek devam eden MP Sözcüsü, " Esad ile masaya oturacağız ve tüm sığınmacıları hukuki bir şekilde ülkelerine geri göndereceğiz" dedi. 

'AKP'NİN AKLI, AHLAKI VE ADALETİ KALMAMIŞTIR'

AK Parti iktidarının artık sonuna gelindiğini dile getiren Sayan, " Bu sene ampule oy yok" ve " Artık AKP'nin aklı, ahlakı ve adaleti kalmamıştır" ifadelerini kullandı.

'KYK KONUSUNDA ADALETİ SAĞLAYIN'

İktidarın KYK faiz ve enflasyon farklarını silmesini de 'geç kalınmış bir hamle' olarak nitelendiren Sayan, " KYK faizini ödemiş olan gençler bir bardak su mu içecek, yoksa adaleti sağlayacak mısınız?" dedi.

Yorumlar (0)
32
az bulutlu