MHP'de deprem: Söğüt İlçe Başkanı görevinden istifa etti!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Söğüt İlçe Başkanı Ali Tekin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Gündem 20.05.2022, 07:31
MHP'de deprem: Söğüt İlçe Başkanı görevinden istifa etti!

Bilecik'in MHP Söğüt İlçe Başkanı Ali Tekin, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Tekin, istifasını sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu. Ali Tekin, açıklamasında Söğüt'e hizmet etmenin kendisine nasip olduğu için mutlu olduğunu ifade etti.

İşte o açıklama:

"Kazandığımız yerel seçim ve sonrasında liderimizin beynimin yarısı dediği Ertuğrulgazi diyarı Söğüt'te üç hilalin dalgalanmasına katkıda bulunmak nasip oldu. Fakat şuan gelinen noktada il yönetimin ilçemizde yapmış olduğu fitne fesat ve yine il yönetimin üç hilalli sancağımızın ilçemizde oy kaybına sebeb olacak davranış ve tutumları.

Mevcut belediye başkanı var iken Başkan aramak mevcut ilçe başkanı var iken yok saymak.İlçemizde parti üyeleri arasına fitne tohumları ekilmesi ve teşkilatımızda ayrışmalara sebep olmaları ve bu vesile ile partimizde oy kaybına sebebiyet verdiğini görmem üzerine MHP Söğüt teşkilatına üvey evlat muamelesi yapıldığından dolayı canımdan daha çok değer verdiğim davamın Söğüt ilçe başkanlığından istifa ediyorum."

Yorumlar (0)
19
açık