Milli Piyango için Seda Sayan yetmedi Ertuğrul Özkök devrede!

Seda Sayan yetmedi Ertuğrul Özkök devrede! Demirören Grubu''na satıldıktan sonra adı şaibe iddialarından kurtulamayan Milli Piyango için Hürriyet''ten Ertuğrul Özkök de kolları sıvadı... Seda Sayanlı reklam çalışmasının ardından Ertuğrul Özkök de ''Milli Piyango''nun ne kadar şeffaf olduğu'' hakkında yazı dizisine başladı.

Gündem 14.12.2020, 17:24 14.12.2020, 17:24
Milli Piyango için Seda Sayan yetmedi Ertuğrul Özkök devrede!

Bir dönem ismi 'Türkiye'nin en güvenilir kişisi' olarak telaffuz edilen şarkıcı Seda Sayan, Demirören Grubu'nun devletten satın aldığı Milli Piyango için reklam yüzü olmuş, şans oyunları reklamını "Haydi Bismillah" diyerek tanıtmıştı. 

Ancak kamuoyunda Milli Piyango ve alt markaları olan şans oyunları ile şaibeler son bulmamıştı.

Son olarak CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, On Numara'da bir 'skandalı' tespit ettiklerini savunmuştu.

Yavuzyılmaz, canlı yayınlanan çekiliş sırasında ekranda görünmeyen bir sesin ''8” ve “32'' diye fısıldadığını ve ardından küreden bu numaraların geldiğini belirtmişti.

MİLLİ PİYANGOSUZ YILBAŞI!

Yılbaşı yaklaşmasına rağmen Milil Piyango'ya olan ilgisizlik Demirören Grubu'nu harekete geçirdi. Grubun amiral gazetesi Hürriyet'ten Ertuğrul Özkök bugün köşesini Milli Piyango'ya ayırdı.

ÖZKÖK YAZI DİZİSİNE BAŞLADI

Yazısına "Milli Piyango’nun yeni amblemi “talih kuşu”nu çok sempatik bulmuştum. Bir süredir bunu Sisal’ın marka yöneticileri ile konuşmak istiyordum. Ayrıca çocukluğumdan beri yılbaşı hayallerimizin en büyüğü hep Milli Piyango olmuştu..." diye başlayan Özkök, Milli Piyango'nun sanıldığının aksine oldukça güvenli ve şaibelerden uzak olduğunu savundu. 


 

Yorumlar (0)
23
parçalı az bulutlu