Muğla''nın Ula ilçesi Belediye Başkanı İsmail Akkaya, kalbine yenik düştü

Ula Belediye Başkanı Akkaya hayatını kaybetti Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, belediye çalışmalarını incelemek üzere gittiği Gölcük Mahallesi''nde kalp krizi geçirerek hayıtını kaybetti.

Gündem 18.12.2020, 07:58 18.12.2020, 07:58
Muğla''nın Ula ilçesi Belediye Başkanı İsmail Akkaya, kalbine yenik düştü

Rahatsızlanarak kaldırıldığı Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayan Akkaya'nın yakınları sinir krizi geçirdi.

KALP MASAJI YAPILDI

Belediye çalışmalarını incelemek üzere gittiği kırsal Gölcük Mahallesinde rahatsızlanan Akkaya, kalp krizi geçirdiğinin anlaşılması üzerine 112 Acil Çağrı Merkezine bilgi verildi. 112 ambulans ekipleri tarafından Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Akkaya, ambulans içinde ekipler tarafından sürekli olarak duran kalbi çalıştırılması için masaj yapıldığı öğrenildi.

KURTARILAMADI

Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık ekipleri tarafından yapılan tüm müdahale rağmen Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya kurtarılmadı.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi sürerken ailesi ve belediye çalışanları Acil Servis önünde toplandı. Akkaya'nın ölüm haberi üzerine yakınları fenalık geçirdi.

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'den Ula Belediye Başkanı seçilen İsmail Akkaya, daha önce de Ula'nın Sakin Kent unvanlı Akyaka'da uzun dönem Belde Belediye Başkanlığı yapmıştı. 31 Mart yerel seçimlerinde mevcut Belediye Başkanı CHP'li Ümit Karaaslan ile seçime giren İsmail Akkaya, seçimi farklı bir şekilde kazanmıştı.

Yorumlar (0)
19
açık