Peker ses kaydı yayınlamıştı: Metin Külünk'ten 'şiir' paylaşımı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in paylaşımları üzerine AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk, sosyal medya hesabından 'şiir' paylaşımı yaptı.

Gündem 29.06.2022, 11:13
Peker ses kaydı yayınlamıştı: Metin Külünk'ten 'şiir' paylaşımı

Bir süredir ara verdiği paylaşımlarına yeniden başlayan suç örgütü lideri Sedat Peker, son olarak AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk'le yapıldığı iddia edilen telefon görüşmesini yayımladı.

Peker'e ait olduğu belirtilen ‘Deli Çavuş’ isimli sosyal medya hesabı, söz konusu görüşmenin kaydını paylaştı. Peker, paylaşımında Hürriyet yazarı Nedim Şener'e hitaben de "Mutlu olman için günün anlam ve önemine binaen sana özel bir yayın hazırladım. (Diğeri hafif kaldır diye.) Ben senin dediğin gibi bir adam olsaydım Tayyip Bey'in karakutusu Metin Külünk'ün ricası üzerine Biden görüşmesi öncesi videoları durdurmazdım. Bu ses kayıtları da delilimdir. (Tedavim devam edecek.)" ifadelerini kullandı.

Bu kaydın ardından vereceği yanıt merak konusu olan AK Partili Metin Külünk, sabah saatlerinde sosyla medya hesabından ilginç sözler paylaştı. Külünk'ün iki ayrı tweet'le yaptığı, "şiir" tadındaki paylaşımları şu şekilde: 

"Düşeriz yollara 

Avuçlarımız 

toprakta NASIR tutmuş avuçlarımız ile

Güneş toplamaya başlarız gün boyu

Ta ki avuçlarımız yoruluncaya dek

Ayın göğsünde uyuyarak 

Bir başka sabaha umutlarımızı Nuh’un gemisi eyleyip 

Hırcın dalgalarda yorulmuş İnsanlığa koşarız biz

Karanlıkta güneşi taşırız dolu heybelerimizde

Bir bir güneş toplamaktır ödevimiz 

Yüreğine dokunduğumuz her insanı heybemizde sırtlanmak

Verdiğimiz sözde SADIK kalmaktır 

Bir akılda varolup

Vicdanlarda Ağrı  dağı olmaktır"

Yorumlar (0)
27
açık