Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni gelişme! Ali Yasak konuştu…

Ece Erken’in eşi ve Beşiktaş eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi olayına ilişkin arama kararı çıkarıldığı iddia edilen Drej Ali lakaplı Ali Yasak, "Yeğenimin adının Ali olması nedeniyle, sanki olayı yapan benmişim gibi basında yer alıyorum" ifadelerinde bulundu.

Gündem 28.01.2022, 10:56 28.01.2022, 14:21
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni gelişme! Ali Yasak konuştu…

Sunucu Ece Erken'in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 65 bin liralık alacak meselesinden dolayı öldürüldüğü öne sürüldü. Katil zanlılarının, Drej Ali olarak bilinen Ali Yasak'ın yeğenleri Ali Yasak ve Kadir Yasak olduğu ve bu gerekçeyle arandıkları öğrenildi. 

Geçmişte adı bazı olaylara karışan Ali Yasak, Sözcü'den Saygı Öztürk'e konuştu:

'20 YILDIR GÖRÜŞMÜYORUM'

Yeğenlerinin Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu öldürmekle arandığını doğrulayan Ali Yasak, "Kardeşim Mehmet Yasak'ın oğulları. Ancak ben Mehmet Yasak'la 20 yıldır konuşmuyorum. Aynı şekilde yeğenlerimi de son olarak 4 yıl önce annemin cenazesinde gördüm. Onlarla da hiçbir irtibatım yok" ifadelerini kullandı.

'YEĞENİMİN ADININ ALİ OLMASI NEDENİYLE…'

"Çocuklarımı evlendirdiğimde de kardeşimi de, yeğenlerimi de davet etmedim. Aynı şekilde o da kendi çocuklarını evlendirdiğinde beni ve çocuklarımı davet etmedi. Yani hiçbir ilgimiz, alakamız yok. Yeğenimin adının Ali olması nedeniyle, sanki olayı yapan benmişim gibi basında yer alıyorum."

'GİDİP POLİSE TESLİM OLSUNLAR'

Polisin kendisini aramadığını belirten Şafak, "Arıyorsa da adresim belli. Şu anda da işyerimdeyim. Aranan yeğenlerimin de babası tarafından bulunup teslim olmalarını istediğini öğrendim. Doğrusu da polise gidip teslim olmalarıdır. Avukat Şafak Beyi de tanımazdım" dedi.
 

Yorumlar (0)
16
açık