Sedat Peker, Berat Albayrak'ın yerini söyledi

Yayımladığı son videoda, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifa ettikten sonra ortalarda görülmeyen Berak Albayrak'ın bulunduğu yeri açıklayan Sedat Peker, Murat Sancak'ın evini işaret etti.

Gündem 30.05.2021, 09:39 30.05.2021, 14:01

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa ettikten sonra ortadan kaybolan Berat Albayrak'ın nerede olduğunu açıkladı.

Peker, Albayrak'ın  Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'ın evinde olduğunu iddia etti.

Sedat Peker, konuyla ilgili şunları söyledi:

"Berat Albayrak nerede biliyor musunuz? Hep arıyorsunuz ya... Murat Sancak'ın evi var. Hadımköy Beylikdüzü taraflarında. Orada kalıyor. Beraberler."

MURAT SANCAK'TAN YANIT GELDİ

İddialar sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Murat Sancak, şu ifadeleri kullandı:,

"1.Berat Albayrak’ın saklanmaya ihtiyaç duyacak bir durumu yok.Ayrıca o kişinin tabiriyle tlf sinyalinden bakılabilir evime hiç bir zaman gelmedi,gelse başımın üstünde yeri var,ağırlamaktan şeref duyarım

2.o şahsın yine kendi hassasiyetiyle cvp veriyorum,Suriye de bir kibrit çöpü ticaretim olmadı,ve 2 kız çocuğumun boğazından öyle olmayan bir ticaretten bir damla su bile girmedi, ALLAH a çok şükür "


6 AY SONRA

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Çamlıca Camii'nde cuma namazında çekilen görüntülerdeki kişinin  Berat Albayrak olduğu iddia edilmişti...

Yorumlar (1)
Abbas yolcu 2 ay önce
Eygidi Murat nereniz dogruki adam kendini yakmış sana neden inanimki
25
açık