Sedat Peker'den Nedim Şener'e: Bu kelimeyi lütfen düzelt, yoksa...

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Gazeteci Nedim Şener'in 'pislik' sözüne yanıt verdi. Peker, "Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak Parti'nin en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görüşmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım" dedi.

Gündem 28.06.2022, 20:25 28.06.2022, 21:11
Sedat Peker'den Nedim Şener'e: Bu kelimeyi lütfen düzelt, yoksa...

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Uzun Çavuş adlı hesap üzerinden Gazeteci Nedim Şener'in 'pislik' sözüne yanıt verdi.

Peker, Twitter'daki @freudun_talebe adlı hesabın kendisine ait olmadığını belirterek, Şener hakkındaki sözleri kendisinin söylemediğini ifade etti. Şener'in 'pislik' sözünü düzeltmesini isteyen Peker, "Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak Parti'nin en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım" ifadelerini kullandı.

Peker'in paylaşımı şu şekilde:

"Benim kontrolümde olan @freudun_talebe isimli sayfa Twitter tarafından kapatıldıktan sonra, aynı isimle sahte hesap açan bazıları benim söylemediğim şeyleri, ben söylemişim gibi yazıyorlar. Bu sayfa bana ait değil diye tekerrür kere düzeltme yaptım. Senin hakkında o sözleri ben söylemedim. Ancak sen haklı olarak benim söylediğimi düşünüp bana pislik demişsin. Benim çocuklarım var. Bu kelime onları üzer. Bu kelimeyi lütfen düzelt. Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak partinin en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım. O kelimeyi ben söylemedim. Bunu  lütfen düzelt. Ben düşmanınız olabilirim ancak pislik değilim. Şerefli bir düşmanım."

NEDİM ŞENER'DEN YANIT

Peker'in paylaşımlarına Nedim Şener'den yanıt geldi.

Şener, ''Sen dahil kimse benim hakkımda bir şey söyleyemez, ancak hakaret ve küfür edebilirler. Hayatında toplu iğne başı kadar açığı olan biri değilim. Pislik lafını da kullanmadım ben. Bunların marifeti, varsa sözün bu FETÖ’cülere PKK, DHKP-C artıklarına söyle. Suç örgütü liderlerinden özür dileyecek de değilim. Ama buna rağmen eğer bir AKP’li benim hakkımda menfi bir şey söylemişse bu onun şerefsizliğidir, onunla da hesaplaşırım. yayınlamazsan senin de ondan farkın kalmaz.''

Yorumlar (0)
23
açık