Sedat Peker'den Nihal Olçok'a yanıt: Vekaletinizi şerefle kabul ediyorum

Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok'un 'Size vekalet vermek istiyorum' çağrısına organize suç örgütü lideri Sedat Peker, ''Vekaletinizi şerefle kabul ediyorum'' yanıtını verdi.

Gündem 30.08.2022, 22:15
Sedat Peker'den Nihal Olçok'a yanıt: Vekaletinizi şerefle kabul ediyorum

15 Temmuz 2016'da düzenlenen darbe girişimi sırasında eski eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e çağrıda bulunmuş, ''Şimdi bu hesaba değil ama bu sözlerin sahibi Sedat Peker'e sesleniyorum 'Benim vekaletimi kabul eder misiniz bilmiyorum ama ben de bana yaşatılanlar için vekalet vermek istiyorum size. Ben başa çıkamadım, yorgunum. Hem de göründüğümden çok daha fazla'' demişti. 

PEKER'DEN YANIT

Sedat Peker'den yanıt Deli Çavuş isimli hesaptan geldi. 

"Sn. Nihal Olçok hanımefendi tweetinizde yazmış olduğunuz çok değerli sözlere geç cevap yazdığım için lütfen hakkınızı helal ediniz" diyen Peker, 'Vekaletinizi kabul ediyorum' dedi.

Peker şu ifadeleri kullandı:

"Çevremdekiler beni hazır cevap ve pratik zekalı bir insan olarak kabul ederler. Ancak sözlerinizin manevi yükü o kadar ağırdı ki şu ana kadar düşünmek zorunda kaldım. Ben Kafkas asıllı Karadenizli bir Türk ailesinin çocuğuyum. Bizim kültürümüzde şehit aileleri devlet başkanından bile önce gelir. Sizin yorgun olduğunuzu anlatan satırları okumak inanın ki beni çok yordu (ne kadar empati yapsam da sizin hissettiklerinizi anlayamam.).

Vekaletinizi şerefle kabul ediyorum. Eğer ki bu ağır yükün altından gelecek zamanlarda kalkamazsam, başarılı olamazsam beni lütfen kınamayın. Ancak elimden gelen her şeyi yapacağıma lütfen inanın."

Yorumlar (0)
19
az bulutlu