Şehir magandaları altı kadına saldırdı

İstanbul Bahçeşehir’de apartmanlarının bahçesinde bira içen 6 kadın ve sesler sonrası olaya dahil olan kadınların yakını kalp hastası B.B. (60), Zeki Aslan, Cihan Aslan, Emrah Aslan ve kimliği belirlenemeyen 2 erkeğin saldırısına uğradı. Ayağı kırılan B.B.'nin hayati tehlikesi devam ediyor.

Gündem 08.06.2022, 21:18 09.06.2022, 08:06
Şehir magandaları altı kadına saldırdı

Bahçeşehir'de evlerinin bahçesinde bira içen 6 kadın, 5 erkeğin saldırısına uğradı. Olayı sosyal medya hesabından paylaşan Dila Coşkun, endişelerinin devam ettiğini anlattı.

'60 YAŞINDAKİ KALP HASTASI ADAMA DA SALDIRDILAR'

Olayı sosyal medya hesabından duyuran Dila Coşkun isimli kadın, 25 yılı aşkın senedir oturduğu binada bira içmelerini gerekçe gösteren 5 erkeğin saldırısına uğradıklarını ifade etti. 

Bahçeye dalan erkek grubu “Ya bu içkileri masadan kaldırın ya bu masayı ve sizi dağıtacağız” dedikten sonra saldırdı. Kalp hastası olan 60 yaşındaki erkeğin de saldırıda ayağı kırıldı.

Saldırıyı sosyal medya hesabından aktaran Dila Coşkun'un paylaştığı videoda erkeklerin hakaretler ettiği ve elindeki telefon ile video çeken bir kadına saldırdığı da yer aldı. 

Paylaştığı video ve görseller kısa sürede binlerce kişiye ulaşan Dila Coşkun daha sonra paylaşımını delil niteliğinde olduğu için avukatının silmesini istediğini belirterek “Arkadaşlar videolar delil niteliğinde olduğu için şu an silmek zorundaymışım tweeti ama maalesef hak yerini bulamazsa tekrar desteğinizi istemek durumunda kalıcam şu anki desteğiniz için çok teşekkür ederim hastanedeki yakınımın durumu daha belli değil” ifadelerini kullandı.

''POLİS KAN ÇIKABİLİR' DEMİŞ'

Dila Coşkun, şüphelilerin mahkemede serbest bırakılması durumunda kamuyoundan destek isteyebileceklerini ifade ederek yaşamları için endişe ettiklerini de aktardı. 

Dila Coşkun, sosyal medya paylaşımlarında "Biz 25 yıldır burada oturuyoruz tüm site refah içinde olan bir site, 2 yıl önce taşındılar ve taşındıkları ilk aylar yine tehdit ettiler içki içemezsiniz uyarıyoruz diye, zaten çok sık içilmediği için bugün direkt adam toplayıp gelmişler" ifadelerini kullandı.

Coşkun, "Yani ne desem bilmiyorum annemler 5-10 gün dışarı çıkmayalım diyorlar, polis kan çıkabilir gözleri dönmüş demiş karşı taraf için.. İnanamıyorum ya evimizin bahçesinde bira içtiğimiz için kan dökülecekmiş" dedi.
 

Kaynak: polemikhaber.com
Yorumlar (0)
22
açık