Selçuk Özdağ'dan çok konuşulacak iddia: Kılıçdaroğlu öldürülecek ve iç savaş provası yapılacaktı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun saldırıya uğradığı Ankara Çubuk'taki olayla ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Özdağ, "Kılıçdaroğlu öldürülecekti. Ardından da Türkiye'de bir iç savaş provası yapılacaktı, kaos iklimi oluşturulacaktı ve OHAL ilan edilecekti" ifadelerini kullandı.

Gündem 29.05.2022, 08:57
Selçuk Özdağ'dan çok konuşulacak iddia: Kılıçdaroğlu öldürülecek ve iç savaş provası yapılacaktı

Halk TV ekranlarında gazeteci İnan Demirel'in sunduğu 'Asıl Mesele' programına Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ konuk oldu.

Özdağ programda, "Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı, öldürülecekti. Kesinlikle öldürülecekti. Hedefte gidip bir kişinin yumruk atması falan yoktu. Ve ardından da Türkiye'de bir iç savaş provası yapılacaktı, kaos iklimi oluşturulacaktı ve OHAL ilan edilecekti. Çok hızlı bir şekilde ilan edilecekti. Ve ardından bizler saldırırya uğradık. Sayın Ali Babacan, Sayın Davutoğlu... Bu şahıslara 'Dolandırıcı' dedi, Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Recep Tayyip Erdoğan bizlere 'Dolandırıcı' dediği zaman RTÜK onunla ilgili bir işlem yaptı mı? Veya savcılar herhangi bir işlem yaptı mı? O haberi yayınlayanlar hakkında bir işlem yapıldı mı? Yapılmadı, kesinlikle yapılmadı" ifadelerini kullandı.

Önümüzdeki bir yılın çok sancılı geçeceğini ve değişimin de sancılı olacağını söyleyen Özdağ "Ama biz bunlara direneceğiz, milletimiz emin olsun" dedi.

Yorumlar (0)
22
açık