Selçuk Özdağ'dan Semih Yalçın'a yanıt

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın "Bu hareketin delisi çoktur, talimat falan dinlemezler" sözlerine yanıt veren Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Bir akıllı bin delinin hakkından gelir" dedi.

Gündem 16.01.2021, 17:29
Selçuk Özdağ'dan Semih Yalçın'a yanıt

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, dün saldırıya uğramış ve kafasından yaralanmıştı. Özdağ'ın saldırıya uğramasının ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın "Bu hareketin delisi çoktur. Talimat falan dinlemezler" demişti. Sosyal medya hesabından bu ifadeye yanıt veren Özdağ, şöyle dedi:

* Hayırdır devletlular! siz ağa mısınız bey misiniz. Camdan evlerde, sırça köşklerde oturanlar başkasının evine taş atarken “delilerine” çok güvenmesinler. Zira bir akıllı bin delinin hakkından gelir. Siz herkese her şeyi diyecekseniz ama başkaları size hep temenna mı sunacak? Hayırdır sn. devletlular! siz ağa mısınız bey misiniz?

SEMİH YALÇIN NE DEMİŞTİ?

Semih Yalçın, Nagehan Alçı'ya yaptığı açıklamada, "Bu hareketin delisi çoktur Nagehan Hanım. Talimat falan dinlemezler... Bakın biz 80 öncesinin içinden geldik. Saldırı, şiddet bunları bizzat yaşamış ve çok acılar çekmiş insanlarız. Şiddet kesinlikle yanlış ve gayrimeşru bir yöntem. Bırakın böyle bir saldırının arkasında olmayı tamamen bu saldırının karşısındayım Nagehan Hanım." demişti. 

Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu