Selçuk Özdağ’dan bomba Erdoğan çıkışı: Talimatıyla mesaj gönderildi…

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Erdoğan'la ilgili çok konuşulacak bir açıklamada yaptı. Özdağ, "Gelecek Partisi'ne ittifak ile bir olma yönünde mesaj verdi" dedi.

Gündem 14.01.2022, 08:51
Selçuk Özdağ’dan bomba Erdoğan çıkışı: Talimatıyla mesaj gönderildi…

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, yaklaşan seçimler dolayısıyla Cumhur İttifakı'nda yeni arayışların ortaya çıktığını ifade ederek, çeşitli muhalefet partilerinin Cumhur İttifakı'na davet edilmesine yönelik girişimlerin olduğunu söyledi.

Özdağ, KRT TV’de konuk olduğu programda gündeme ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Özdağ, anayasanın ilişkili maddeleri gereğince Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üçüncü kez cumhurbaşkanlığına aday olabilmesi için erken seçim olması gerektiğini belirtti.

'ÖNEMLİ BİR KİŞİYLE BANA MESAJ GÖNDERDİLER'

AK Parti dışından üst düzey bir isim tarafından görüşmek üzere davet aldığını ve davet edilen yerde görüşmeye katıldığını söyleyen Özdağ, kendilerine, Cumhur İttifakı’na katılmaları yönünde çağrıda bulunulduğunu ve Gelecek Partisi'ne ittifak ile bir olma yönünde mesaj verildiğini dile getirdi.

Söz konusu mesajın Erdoğan'ın talimatıyla gönderildiğini öne süren Özdağ, kendisinin ve partisinin bu yöndeki girişimlere kapalı olduğunu ifade ettiğini söyledi.

Yorumlar (0)
3
parçalı az bulutlu