Son seçimde yüzde 1,92 almıştı! Kılıçdaroğlu’nun Ağrı gezisi mitinge dönüştü!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ağrı gezisi adeta mitinge dönüştü. Yurttaşlarla bir araya gelen Kılıçdaroğlu’na halkın ilgisi dikkat çekti. Yoğun ilgiyle karşılanan Kılıçdaroğlu, meydanda kendisi için kurulan kürsüye güçlükle ulaştı.

Gündem 29.07.2022, 12:35 29.07.2022, 12:49
Son seçimde yüzde 1,92 almıştı! Kılıçdaroğlu’nun Ağrı gezisi mitinge dönüştü!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ağrı gezisi adeta miting havasında geçti. AK Partili Savcı Sayan’ın memleketinde Kılıçdaroğlu büyük bir sevgi ile karşılandı. Esnaf ziyaretleri yapacak Kılıçdaroğlu’nun konuşması mitinge dönüştü.

 Yoğun ilgiyle karşılanan Kılıçdaroğlu, meydanda kendisi için kurulan kürsüye güçlükle ulaştı. Yurttaşların bu sırada, “Adalet” sloganları attıkları duyuldu. Kılıçdaroğlu, “Aslında buraya esnaf ziyaretine geldim. Size sözüm söz, buraya çok daha kalabalık bir CHP grubuyla geleceğim” dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından Ağrı gezisindeki fotoğraflarını paylaşarak, “Ağrı’da gerçekleştirmeyi planladığımız esnaf ziyaretini, gösterdikleri yoğun ilgiyle adeta mitinge dönüştüren Ağrılı hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum” dedi. 

SON SEÇİMDE OY ORANI YÜZDE 2'Yİ BULMADI

CHP'nin son yerel seçimlerdeki oy oranı yüzde 2'yi bulmamıştı. Ana muhalefet partisinin il genelindeki oy oranı yüzde %1,92 olmuştu.

Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu