Soylu'dan 'hain' açıklaması: Eren Bülbül’ün katillerinin arkadaşlarına ‘hain’ demiş!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trabzon'da mikrofon uzattığı küçük çocuğun CHP lideri Kılıçdaroğlu'na 'hain' demesi, Erdoğan ve bakanlar tarafından gülerek karşılanması gündem oldu.. Görüntülere ilişkin açıklama yapan Soylu ise, "Çocuk, Eren Bülbül'ün katillerinin arkadaşlarına 'hain' demiş. Çocuktan al haberi" ifadelerini kullandı.

Gündem 31.01.2022, 07:57
Soylu'dan 'hain' açıklaması: Eren Bülbül’ün katillerinin arkadaşlarına ‘hain’ demiş!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’da mikrofon uzattığı küçük çocuğun CHP lideri Kılıçdaroğlu’na ‘hain’ demesine değinen Soylu, şu ifadeleri kullandı;

'EREN BÜLBÜL’ÜN KATİLLERİNİN ARKADAŞLARINA ‘HAİN’ DEMİŞ'

Bir çocuk ağlar, Cumhurbaşkanı merak eder. Çocuk, derdini anlatır ve ardından Cumhurbaşkanımızın elinden mikrofonu kapmak ister.

Herkes çocuğun atikliğine tebessüm ederken lider, çocuğu kırmaz…

Çocuk, Eren Bülbül’ün katillerinin arkadaşlarına “hain” demiş. “Çocuktan al haberi”

AK PARTİLİ DAĞ’DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, söz konusu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak yaptığı açıklamada, “Spontane gelişen bir olayla alakalı yine kirli bir kurgu başlatıldı. Bahsi geçen küçük çocuk, Sayın Cumhurbaşkanımızın yanına gelmek için uzunca bir süre ağlıyor. Bunu fark eden Cumhurbaşkanımız çocuğu sahneye aldırıyor ve derdini dinliyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
19
açık