Şüphelilerin gözaltına alınmasıyla ilgili Ece Erken de paylaştı

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katil zanlılarının gözaltına alınmasının ardından, şüphelilerin kelepçeli fotoğrafını paylaşarak ''Şükürler olsun'' notunu düştü.

Gündem 29.01.2022, 14:50 31.01.2022, 09:18
Şüphelilerin gözaltına alınmasıyla ilgili Ece Erken de paylaştı

Emniyet ekipleri silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği tespit edilen Kadir Yasak ve Ali Yasak'ın da aralarında bulunduğu 9 kişiyi daha yakaladı.  

ECE ERKEN GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞTI

Operasyonda kasten öldürme eylemini gerçekleştiren kişilerin Kadir Yasak ve Ali Yasak'ın olduğu tespit edilmişti. Eşinin ani kaybıyla yasa boğulan Ece Erken de sosyal medya hesabından şüphelilerin görüntülerini paylaşmıştı. Operasyon görüntülerini de sosyal medyadan yayınlayan Erken "Çok şükür" ifadelerini kullandı.

'YALVARIYORUM EN AĞIR CEZAYI ALSINLAR'

Şüphelilerin gözaltına alındıkları ana ait videoyu da paylaşan Ece Erken "Sayın iç İşleri Bakanı'mızdan ve emniyet birimlerinden Allah razı olsun, onlar yakalanana kadar nefes almadık biz, canımız gitti giden gelmez ama cezasız kalmamalarına şükürler olsun, yalvarıyorum en ağır cezayı alsınlar, bizi yaşarken öldürdüler ne olur en ağır cezayı alsınlar, Allah'ım hem bu dünyada hem ahirette gün yüzü göstermesin bunlara" ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (0)
22
açık