Tevfik Göksu Katar''ı savundu, Halk Ekmek''e saldırdı

Katar''ı savundu, Halk Ekmek''e saldırdı Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, bugünkü İBB meclisinde Katar''ı savundu, İstanbul Halk Ekmek A.Ş.''nin başındaki Özgen Nama''ya yüklendi.

Gündem 15.12.2020, 00:21 15.12.2020, 00:21
Tevfik Göksu Katar''ı savundu, Halk Ekmek''e saldırdı

Bugün gerçekleştirilen İBB meclisinde Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu ile CHP'liler arasında tartışma yaşandı. 

Mecliste konuşma yapan Göksu, Tank Palet fabrikası ile gündemde olan Katar'la ilgili kendisini eleştirenlere şöyle yanıt verdi: 

* Katar niye rahatsız ediyor sizi bu kadar? Niye rahatsız oluyorsun? Avrupa'ya verseydi rahatsız olmuyorsun değil mi? Avrupa uşaklığından vazgeçin. Avrupa olsa rahatsız olmazdın. Amerika olsa rahatsız olmazdın. Katar seni niye rahatsız ediyor? Peşkeş sizin kitabınızda var sizin. Bizim kitapta peşkeş olmaz. Peşkeş sizin kitapta var, kitapta. Nasıl peşkeş çektiğinizi anlatacağım merak etme.

Halk Ekmek A.Ş.'nin başındaki Özgen Nama'ya da yüklenen Göksu, "Öbür taraftan da İstanbul Halk Ekmek'in başında bir tekstilci var. Hani liyakat ehliyet arıyorlar ya bir tekstilciyi sırf CHP'li olduğu için Halk Ekmek'in başına getirmişler" dedi.

Yorumlar (0)
16
açık