'Tosuncuk' Mehmet Aydın'a ait 10 odalı sarayı ortaya çıktı

'Çiftlik Bank' ile binlerce kişiyi milyonlarda lira dolandırarak yurt dışına kaçan 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın'ın, Uruguay'da bir zamanlar yaşadığı evin içi görüntülendi.

Gündem 10.07.2021, 11:58
'Tosuncuk' Mehmet Aydın'a ait 10 odalı sarayı ortaya çıktı

Kurduğu 'Çiftlik Bank' adlı uygulama üzerinden yaklaşık 80 bin kişiden 500 milyon liradan fazla para toplayarak kaçan 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın, 2018 yılında Türkiye'den Uruguay'a kaçarak bu ülkeye yerleşmişti. Tosuncuk'un bir zamanlar yaşadağı evin içi görüntülendi.

EN LÜKS BÖLGELERDEN BİRİ

Uruguay'ın en lüks yerlerinden biri olan San Jose'deki Marina de Santa Lucia bölgesindeki ev bin 500 metrekarelik bir arsanın içerisinde bulunuyor.

ÜÇ YATAK ODASI ALTI BANYO...

500 metrekarelik malikanede sauna, ısıtmalı yüzme havuzu, üç yatak odası ve altı banyo bulunurken evin içerisinde kumar bölümü de var.

Bir barı andıran salonun yanı sıra, şarap mahzeninin de bulunduğu evde, ikisi bahçede olmak üzere üç barbekü alanı yer alıyor.

8 milyon dolar kara para aklama suçu nedeniyle mallarına el koyulan Tosuncuk'un Ferrari'si 2019 yılında 271 bin dolara satılırken, yaşadığı malikane de geçtiğimiz ay 290 bin dolara satılmıştı.

Yorumlar (0)
25
açık