Türkiye Değişim Partisi'nde 'para' kavgası: Leş kargası...

Türkiye Değişim Partisi'nde skandal bir iddia ortaya atıldı. Partinin Zonguldak İl Başkanı Sibel Güneş, adını vermediği bir partili tarafından dolandırıldığını belirterek ateş püskürttü. 

Gündem 11.01.2022, 13:05 11.01.2022, 13:37
Türkiye Değişim Partisi'nde 'para' kavgası: Leş kargası...

Türkiye Değişim Partisi'nin (TDP) Zonguldak İl Başkanı Sibel Güneş ile bir partili arasında 'para' kavgası yaşandı. Güneş, sosyal medya hesabından partili isme sert ifadelerle yüklendi. 

İsim vermeden paylaşım yapan Sibel Güneş, "Nitelikli dolandırıcılığa alışmış leş kargası dosta kazık atan, değersiz bazı yerlerde konumunu kullanarak adam olmaya çalışan şahıs sen kendini biliyorsun" diyen Güneş, mesajında "Benim itlere yedirecek param yok", "Seni rezil edeceğim" dedi. 

Güneş'in paylaşımına TDP Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız yanıt verdi. Fahri Yıldız, “3 ay vadeli aldığın arabayı ödeme günün geldiğinde arabayı geriye yollayan sensin ve arızalı yolladın kurtarıcı parasını da bana ödettin ve 3 ay arabama binip vermiş olduğun peşinatı istiyorsun öde borcunu al arabanı burada paylaşım yapıp da kendini rezil ediyorsun ayrıca genel merkeze mi söyleyeceksin? Buyurun birlikte söyleyelim benim ticaretim beni ilgilendirir hiç kimseyi ilgilendirmez” dedi. 

İşte o paylaşımlar:

Yorumlar (0)
2
parçalı bulutlu