Üçlü görüşmeyi yorumladı: Cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Siyasette 'erken seçim' tartışmalarının yanı sıra partiler arası görüşmeler devam ederken Akşener, Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu toplantısı gündemin ana konusu oldu. Üçlü görüşme hakkında 'ittifaka yeni parti mi geliyor?' soruları sorulurken Gazeteci Hakan Aygün, 'Analiz' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sürpriz görüşmesinin arka planın konuşulduğu programda Hakan Aygün’ün CHP’nin cumhurbaşkanı adayını da açıkladı.

Gündem 22.01.2022, 05:11 22.01.2022, 07:20
Üçlü görüşmeyi yorumladı: Cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Gazeteci Hakan Aygün, Flash TV’deki 'Hakan Aygün'le Analiz' programında önemli açıklamalarda bulundu.

CHP’NİN CUMHURBAŞKANI ADAYINI AÇIKLADI

Dün yapılan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Meral Akşener ve Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu’nun sürpriz görüşmesinin arka planın konuşulduğu programda Hakan Aygün’ün CHP’nin cumhurbaşkanı adayını da açıkladı.

'HER  YOL KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA ÇIKIYOR'

Bilgileri birinci elden aldığını belirten Aygün CHP’nin adayının Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacağını belirterek şunları söyledi:

“Önümüzde ''enteresan bir birleştiren Kılıçdaroğlu karakteri'' var... Millet ittifakında içinde de kimseyle sorunu yok, hem seviyor, hem seviliyor... Güven veriyor.... Keza HDP'yi de düşünecek olursak, Millet ittifakı içinde HDP'yle sorunlu olanlar veya HDP'nin sorun duyacakları var, ama Kemal Bey'le tüm muhalefeti de kapsayacak şekilde sorunlu olduğu bir parti de yok, kendisini sevmeyen bir parti de yok... Herkese güven veriyor...  Adaylığı için bazı CHP'lilerde ve bazı muhalefet bileşenlerinde ''tereddütler'' var kuşkusuz... Bence zamanla geçip gidecek tereddütler bunlar... Çünkü, verdiği güven ve dayanışma duygusuyla, gelecek için müthiş bir ''olası cumhurbaşkanı profili'' çiziyor Sayın Kılıçdaroğlu..."

Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu