Ünlü anketçiden tartışma yaratacak sözler: İstanbul’u ver, Türkiye’yi al sonra kayyum ata

Katıldığı bir canlı yayından seçimler hakkında konuşan Metropoll Araştırma sahibi Özer Sencar, tartışma yaratacak sözler sarf etti. Sencar, "Türkiye'yi alma gücün, ümidin varsa İstanbul'u verirsin. Seçildikten 3 gün sonra da oraya kayyum atarsın" dedi.

Gündem 24.05.2022, 08:36
Ünlü anketçiden tartışma yaratacak sözler: İstanbul’u ver, Türkiye’yi al sonra kayyum ata

Metropoll Araştırma sahibi Özer Sencar katıldığı canlı yayında 2023 Haziran ayında yapılacak seçimlerle ilgili tartışma yaratacak ifadeler kullandı.

Sunucunun "İmamoğlu aday olduğunda orada görevi AK Partili bir isme devretmiş olacak. Bu göze alınmalı mı sizce?" sorusuna Sencar, "Türkiye'yi alma gücün, ümidin varsa İstanbul'u verirsin. Seçildikten 3 gün sonra da oraya kayyum atarsın" dedi. 

'İMAMOĞLU ADAY OLURSA GÖREVİNİ AK PARTİLİ İSME DEVRETMİŞ OLACAK'

Sunucunun, "İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu aday olduğunda oradaki görevi AK Parti'li bir isime devretmiş olacak. Bu göze alınmalı mı sizce?" sorusuna yanıt veren Sencar'dan dikkat çeken bir yanıt geldi.

'TÜRKİYE'Yİ AL İSTANBUL'U VER SONRA KAYYUM ATA'

Sancar, "Türkiye'yi alma gücün, ümidin varsa İstanbul'u verirsin. Seçildikten 3 gün sonra da oraya kayyum atarsın" dedi.

'ERDOĞAN KAZANINCA BELEDİYE BAŞKANLARI GÖREVİNDE Mİ KALACAK SANIYORSUNUZ?'

Sözlerini sürdüren Sencar, "Zannediyor musunuz ki, 2023'te Erdoğan kazanınca şimdiki belediye başkanları görevinde kalacak?" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
26
açık