Ünlü prodüktör Cemil Üngör'den turizme dev yatırım

Ünlü iş insanı ve prodüktör Cemil Üngör, zorlu pandemi koşullarında Çeşme Alaçatı'da cesur bir adım atarak dev bir turizm tesisi yaptı. Tesisi, pandemi koşulları yıllarca devam edecekmiş gibi tasarladıklarını ifade eden Üngör, Türkiye'nin turizm potansiyeline güvendiklerini ve her şeyin daha iyi olacağını vurguladı.

Gündem 08.07.2021, 12:54
Ünlü prodüktör Cemil Üngör'den turizme dev yatırım

Çin'in Wuhan kentinde başlayan ve hayatı tüm yönleriyle olumsuz etkileyen corona virüs pandemisi turizm işletmecilerini düşündürmeye devam ediyor. Ancak son olarak Rusya'nın uçuş yasağını kaldırması ve Almanya'nın Türkiye'yi 'kırmızı liste'den çıkarması işletmecileri oldukça memnun etti.

'YENİ NORMAL'E GEÇİŞ

Öte yandan aşılamada 18 yaş üstüne kadar gelinmesi, vaka ile ölüm sayılarındaki düşüşle birlikte 1 Temmuz'dan sonra 'yeni normale' kavuşan Türkiye, ilk misafirlerini ağırladı...

CESUR PROJEYE İMZA ATTI

Türkiye'nin ünlü iş insanlarından ve aynı zamanda prodüktör de olan turizm işletmecisi Cemil Üngör de pandemi şartlarında cesur bir kararla İzmir Çeşme'de cesur bir projeye imza attı.

ÜNGÖR: TÜRKİYE'NİN TURİZM POTANSİYELİNE GÜVENİYORUZ

Alaçatı'da yaptığı dev turizm projesini tasarlarken pandemi koşullarının yıllarca devam edecekmiş gibi yapıldığını belirten Üngör, Türkiye'nin turizm potansiyeline güvendiklerini ve her şeyin daha iyi olacağını vurguladı.

Yorumlar (0)
26
açık