Vedat Milor ile Ünsal Ünlü arasında 'baharat' polemiği!

Gazeteci Ünsal Ünlü, sosyal medya hesabından takipçilerine baharatlarla ilgili bir soru soran Vedat Milor'a tepki gösterdi. 

Gündem 01.05.2022, 07:50 01.05.2022, 07:57
Vedat Milor ile Ünsal Ünlü arasında 'baharat' polemiği!

Gastronomi yazarı Vedat Milor, Twitter'dan takipçilerine baharatlarla ilgili bir soru sordu. Milor'un sorusuna gazeteci Ünsal Ünlü'den tepki geldi.

Vedat Milor, sosyal medya hesabından, "Sizlere bir uzmanlık sorusu. Türkiye’de üretilen baharatlardan sizce hangileri dünya ölçeğinde üst düzey kaliteye sahip?" sorusunu sordu. Milor, daha sonra, "Herkese teşekkürler cevapları için. Eğer yanlış görmediysem henüz yorum yapan bir üretici olmadı" paylaşımında bulundu.

'MİLLET CANIYLA BOĞUŞUYOR'

Milor'un paylaşımının ardından gazeteci Ünsal Ünlü, tepki göstererek, "Millet canıyla boğuşuyor, aç karnını nasıl doyuracağını, evladını nasıl besleyeceğini düşünüyor, adam baharat derdinde. Tükürürüm senin politik doğruculuğuna!" ifadelerini kullandı.

'MANİ OLMAYAYIM BEN'

Ünlü, takipçilerinin eleştirileri üzerine, "Ne alaka? Adamın işi bu" yazmış bir sürü insan. Halkın yarısı açken, insanlar yarından ümitsiz, çocuğuna gelecek ararken kimin farklı bir işi olabilir? Taranacaklara mani olmayayım ben" açıklamasında bulundu.

'BAHARATTAN ÖZÜR DİLENMESİ GEREKİYOR'

Ünlü'nün tepkileri üzerine Milor, "Ne yazdın da böyle bir tepki geldi diye merak edenler olabilir. Öyle anlık aklıma gelen baharatla ilgili basit bir soruyu yöneltmiştim. Bence tivitte geçen tüm baharattan özür dilenmesi gerekiyor" dedi.


Yorumlar (0)
14
açık