Çocuk Haberleri

çocuk haberleri ve güncel çocuk gelişmeleri, çocuk ile ilgili tüm video, çocuk fotoğrafları ve çocuk haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

İstanbul'da 16 yaşındaki bir kız çocuğu, Erdoğan'ın konvoyunu geçerken küfür ettiği iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Yerel

İstanbul Esenyurt'ta 6 arkadaş arasındaki uyuşturucu partisinde çıkan kavgada, 16 yaşındaki çocuk silahla vurularak hayatını kaybetti.

Gündem

İstanbul'da terkedilmiş bir bina, Kuran kursu olarak kiralandı. Ailelerinin yerleri belirsiz olan 20'den fazla çocuk, hijyenik olmayan ve güvensiz bir...

Gündem

Açıklanan doğum istatistikleri verilerine göre Türkiye'de 2022'de 15 yaşından küçük 147 çocuk doğum yaptı.

Gündem

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2023 yılında Türkiye nüfusunun yüzde 26'sını oluşturan çocukların, aynı dönemde işgücüne katılım oranının yüzde 21,1'e çıktığını...

Dünya

ABD'nin Kentucky eyaletindeki bir okulda düzenlenen etkinlikte çilek yiyen 8 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

Yerel

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde sokakta çocuklar arasında çıkan kavgada, 13 yaşındaki Abdullah A. isimli çocuk, hayatını kaybetti.

Yerel

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde, evinin çıkışındaki foseptik çukuruna düşen 3 yaşındaki Taha Çiftçioğlu, hayatını kaybetti.

Dünya

İspanya'da evlat edinilen 13 ve 15 yaşlarındaki iki Rus erkek çocuk, üvey annelerini defalarca bıçaklayarak vahşi şekilde öldürdü.

Yerel

Hatay'ın İskenderun ilçesinde ailesi tarafından 5 gün önce haklarında kayıp ihbarı yapılan hamile anne ve çocuklarının tüfekle vurulduğu belirlendi.

Yerel

Bartın-Ankara yolunun Çatmaca Kavşağı mevkisinde otomobilin açılan arka kapısından yola düşen 7 yaşlarındaki erkek çocuk, yara almadan kurtuldu.

Spor

İstanbul Güngören'de Haznedar İdman Ocağı ile Zeytinburnu Yeşiltepe spor arasında oynan U-14 final maçında sahaya inen azgın taraftarlar, 13 yaşındaki...