Döviz kuru Haberleri

döviz kuru haberleri ve güncel döviz kuru gelişmeleri, döviz kuru ile ilgili tüm video, döviz kuru fotoğrafları ve döviz kuru haberleri Polemik Haber sitemizde


Ekonomi

Ekonomist Evren Devrim Zelyut, doların yıl sonunda ulaşacağı rakamı açıkladı. Zelyut, "Doların yıl sonu 41-42 TL olması gibi beklentimiz var."...

Ekonomi

31 Mart seçimlerinden yatay seyreden Dolar'ın seyri bozuldu. 32.6 TL seviyelerine düşen Dolar'daki tırmanış, bu sabah yeniden başladı.

Ekonomi

Dolar/TL 32,60 seviyesinde dar bantta hareket etmeye devam ederken, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in mesajları izlenecek.

Ekonomi

Yerel seçimlerin ardından uzun süre yatay seyreden dolar/TL, yeni haftaya 32,76 Lira seviyesinden başladı.

Ekonomi

Türkiye'nin FATF gri listesinden çıkmasıyla birlikte döviz kurunda hareketlilik başladı, Dolar/TL düşüşe geçti.

Ekonomi

Dolar/TL güne yükselişle başlamasının ardından 32,8739 seviyesinden işlem görürken, Euro ise 35,2562 liradan işlem görüyor.

Ekonomi

Fransa'nın erken seçime gitme kararı alması ve Avrupa Parlamentosu'nda aşırı sağın yükselişi, Euro'nun güne düşüşle başlamasına neden oldu.

Ekonomi

Merkez Bankası'nın müdahalesiyle 32.2 seviyesinde tutulan dolar, dünkü 32.6'lık yükselişinin ardından bugün de yüksek seyrediyor.

Ekonomi

Deneyimli iktisatçı Dr. Mahfi Eğilmez, Dolar ve Euro'da korkunç bir tablo ile karşılaşabileceği konusunda uyarılarda bulundu.

Ekonomi

ABD'nin JP Morgan ve Bank of America gibi dev bankaları ve Ünlü İngiliz bankası HSBC, yıl sonu dolar kuruna yönelik...

Ekonomi

AK Parti MKYK toplantısında dolarla ilgili konuşan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "bırakırsak düşer" yanıtını verdi.

Ekonomi

Doların aniden düşebileceğini açıklayan ünlü ekonomist Selçuk Geçer, yatırımcıları uyararak "bir gecede büyük kayıplar yaşayabilirsiniz" dedi.