Euro Haberleri

euro haberleri ve güncel euro gelişmeleri, euro ile ilgili tüm video, euro fotoğrafları ve euro haberleri Polemik Haber sitemizde


Ekonomi

31 Mart seçimlerinden yatay seyreden Dolar'ın seyri bozuldu. 32.6 TL seviyelerine düşen Dolar'daki tırmanış, bu sabah yeniden başladı.

Gündem

Türkiye Cumhuriyeti düşmanı olan dinci-gerici tarikatlara yakın vakıfların, 'gavur' dedikleri Avrupa Birliği'nden binlerce Euro'luk destek fonu aldığı ortaya çıktı.

Ekonomi

Dolar/TL güne yükselişle başlamasının ardından 32,8739 seviyesinden işlem görürken, Euro ise 35,2562 liradan işlem görüyor.

Ekonomi

Bayram sonrası ilk işlem gününde Dolar, 32,5911 liradan işlem görürken, Euro ise 35 lira sınırını geçerek 35,1093 TL'den işlem görüyor.

Ekonomi

Fransa'nın erken seçime gitme kararı alması ve Avrupa Parlamentosu'nda aşırı sağın yükselişi, Euro'nun güne düşüşle başlamasına neden oldu.

Ekonomi

Deneyimli iktisatçı Dr. Mahfi Eğilmez, Dolar ve Euro'da korkunç bir tablo ile karşılaşabileceği konusunda uyarılarda bulundu.

Ekonomi

Döviz kurunda dolar, kademeli yükselişine devam ederek 30.12 seviyesine ulaşarak rekor tazelerken, Euro ise 32,74 seviyesinden alıcı buluyor.

Ekonomi

Artışı bir türlü engellenemeyen döviz kurunda Dolar, tarihi seviyeyi aştı. Euro 33 TL'nin Dolar ise 30 TL'nin üzerine çıktı.

Ekonomi

2023 yılında rekor üstüne rekor kıran dolar, psikolojik sınır olan 30 liraya dayandı. ABD doları, yeni haftaya da rekorla başladı.

Ekonomi

Dolar yeni yılın ilk gününde 29 liranın üstünde seyrediyor, euro da 33 liraya yaklaşmış durumda.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, 2024 yılını dört çeyreğe ayırarak altınla ilgili öngörülerini paylaştı. Ayrıca, Euro ve dolar...

Ekonomi

Euro güne, dün öğle saatlerinde test ettiği 32 lira seviyesinde başladı ve 32 TL'nin hemen üzerinde işlem görüyor.