Gazze Haberleri

Gazze haberleri ve güncel Gazze gelişmeleri, Gazze ile ilgili tüm video, Gazze fotoğrafları ve Gazze haberleri Polemik Haber sitemizde


Dünya

ABD, İsrail ablukası altındaki Gazze'ye 3 askeri uçakla gönderdiği insani yardımları paraşütle bölgeye indirdi.

Dünya

Gazze'de gıda yardımı bekleyen en az sivillere İsrail güçlerinin açtığı ateş sonucu, en az 77 Filistinli öldü, 250 kişi de...

Dünya

ABD Başkanı Joe Biden, terör devleri İsrail'in Ramazan ayı boyunca Gazze'deki operasyonlarını durdurmayı kabul ettiğini duyurdu.

Dünya

İsrail'in 7 Ekim'den bu yana Gazze Şeridi'nde gerçekleştirdiği saldırılar sonucu 29 bin 410 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.

Dünya

Uluslararası Adalet Divanı, Güney Afrika tarafından yapılan ve İsrail'in Gazzze’de soykırım gerçekleştirmesiyle ilgili başvuruyu kabul etti.

Gündem

Türk Kızılay'ı tarafından geçtiğimiz haftalarda abluka altındaki Gazze'ye gönderilen gemiler, Gazze'de ihtiyaç sahiplerine ulaştı.

Gündem

AK Parti iktidarına yakın vakıf ve dernekler tarafından düzenlenen mitinge yönelik gazeteci Fatih Altaylı’dan sert eleştiriler geldi. Altaylı “Sizin İsrail’i...

Gündem

Siirt'te HÜDA-PAR'a yakınlığı ile bilinen Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından Gazze için düzenlenen bir yürüyüşte, çocuklara kamuflaj giydirilip oyuncak silahlar verildi.

Dünya

Papa Francis, Gazze'de sivillere yönelik alçak saldırılarını sürdüren İsrail Devletini, terörizm yapmakla suçladı.

Dünya

İsrail polisinin, Kudüs'te görevini yapan bir gazeteciye silahın namlusuyla vurduktan sonra, yerde defalarca tekmelediği görüldü.

Gündem

Türkiye'den İsrail'e giden ticaret gemilerinin yoğun bir tepkiyle karşılaşması sonrası, İsrail'den Gazze sömürüsü yapanları rahatlatacak bir hamle geldi.

Gündem

Gazze'deki ateşkes beklentilerini değerlendiren Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Şu an ateşkesle arada sadece ABD var" ifadesini kullandı.