Gürcistan Haberleri

Gürcistan haberleri ve güncel Gürcistan gelişmeleri, Gürcistan ile ilgili tüm video, Gürcistan fotoğrafları ve Gürcistan haberleri Polemik Haber sitemizde


Genel

Avrupa Birliği "yabancı etki ajanlığı" düzenlemesinin yasalaştığı Gürcistan’ın üyelik sürecinin resmen askıya alındığını duyurdu. AB’nin Gürcistan’a mali yardımı da dondurulacak.

Spor

EURO 2024’teki ilk maçına çıkacak olan A Milli Takım, TSİ 19.00'da Gürcistan ile karşılaşacak. Milli Takım'ın muhtemel 11'i belli oldu.

Spor

A Milli Takımımızın EURO 2024'te oynayacağı ilk karşılaşma olan Gürcistan maçını Arjantinli hakem Facundo Tello yönetecek.

Dünya

Gürcistan parlamentosu, başkent Tiflis'te haftalardır devam eden protesto eylemlerine yol açan ve cumhurbaşkanının veto ettiği ‘yabancı etki ajanı’ yasasını yeniden...

Dünya

Gürcistan Parlementosu'nun tartışmalı ''yabancı ajan'' yasasını kabul etmesinin ardından, Tiflis sokaklarında protesto eylemleri devam ediyor.

Gündem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından aktarılan verilere göre, Gürcistan'da 4.1 büyüklüğünde deprem oldu. Deprem Ardahan'da da hissedildi.

Spor

İspanya, EURO 2024 Elemeleri'nde sahasında ağırladığı Gürcistan'ı 3-1 mağlup etti.

Gündem

Kara para soruşturması kapsamında tutuklanan Dilan ve Engin Polat çiftinin, Gürcistan üzerinden gelen kara parayı akladığı iddia edildi.