Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

Kemal Kılıçdaroğlu haberleri ve güncel Kemal Kılıçdaroğlu gelişmeleri, Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili tüm video, Kemal Kılıçdaroğlu fotoğrafları ve Kemal Kılıçdaroğlu haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir liste yayımlayıp AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.

Gündem

Grup toplantısında konuşan MHP Lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu hakkında "Sınıf arkadaşım Kılıçdaroğlu’nun ahı tutacak, bumerang gibi ters dönecek" ifadelerini kullandı.

Gündem

CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a yönelik ifadeleri nedeniyle dava açıldı. Kılıçdaroğlu'nun 2 yıla kadar hapsi...

Gündem

Eski CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yayınladığı, uyuşturucu baronlarını ve uyuşturucu trafiğini anlatıp, Süleyman Soylu'ya işaret ettiği video hakkında karar çıktı.

Gündem

CHP'nin eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hataylı depremzedelere siyasi gözdağı veren AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert tepki gösterdi.

Gündem

Malatya’nın Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, yeniden aday gösterilmemesi üzerine partisi CHP’den zehir zemberek sözler ile istifa etti.

Gündem

CHP'nin eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, CHP'den istifa ederek bağımsız adaylığını açıklayan Battal İlgezdi'yi aradığı iddia edildi.

Gündem

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili olarak "Bir genel başkana, önceki genel başkana vefa, partisini iktidar yaparak...

Gündem

CHP’li Erkan Çakır, Ekrem İmamoğlu ile birlikte Kılıçdaroğlu'na kumpas kurduklarını ve kumpası İBB Medya A.Ş'nin başında bulunan Murat Ongun'un yönettiğini...

Gündem

MHP Lideri Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tazminat ödeyeceğini duyurdu.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, yöneticisi olduğu TÜGVA’ya üye olan kişilerin kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirildiği iddialarıyla ilgili...

Gündem

CHP Genel Başkanı Özgür Özel tarafından ziyaret edilen eski CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Özel'e "Süreci yakından takip ediyorum" dedi.