Mahfi Eğilmez Haberleri

Mahfi Eğilmez haberleri ve güncel Mahfi Eğilmez gelişmeleri, Mahfi Eğilmez ile ilgili tüm video, Mahfi Eğilmez fotoğrafları ve Mahfi Eğilmez haberleri Polemik Haber sitemizde


Ekonomi

Ekonomist Mahfi Eğilmez, "Dolar mevduatına bu kadar kısa vadede bu kadar yüksek faiz dünyanın hiçbir yerinde bulmak mümkün değil. Benzer...

Ekonomi

Deneyimli iktisatçı Dr. Mahfi Eğilmez, Dolar ve Euro'da korkunç bir tablo ile karşılaşabileceği konusunda uyarılarda bulundu.

Ekonomi

Türkiye ekonomisinin, 'aşırı riskli ekonomi' görüntüsünden çıktığını belirten Mahfi Eğilmez, kötü yönetilen ekonomi nedeniyle birçok firmanın batacağını söyledi.

Eğitim

Ünlü ekonomist Mahfi Eğilmez, Dünya Bankası'ndan alınacak ek desteğin IMF destekleri ile arasındaki farkları kısaca açıkladı.

Gündem

Ekonomist Mahfi Eğilmez, Türkiye’nin 2017’den bu yana sürekli geriye gitmesinin başlangıcının, başkanlık sistemine geçilmesi olduğunu vurguladı.

Ekonomi

2024 yılına yönelik enflasyon tahmininde bulunan Ünlü ekonomist Mahfi Eğilmez, enflasyon baz etkisiyle kısa süreli düşüş yaşasa da tekrar yükseleceğini...

Ekonomi

Ekonomist Mahfi Eğilmez, enflasyonun yüzde 19 seviyesinde olduğu dönemde faiz artırılsaydı bugünkü enflasyonun daha düşük olacağını söyledi.