Miting Haberleri

miting haberleri ve güncel miting gelişmeleri, miting ile ilgili tüm video, miting fotoğrafları ve miting haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

CHP Lideri Özgür Özel, “tematik” mitinglere İstanbul Saraçhane meydanında atanmayan öğretmenler ile laik ve çağdaş eğitim isteyen ailelerle başlayacak.

Gündem

AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarının açılış töreni adı altındaki mitingine, belediye personelinin katılımı zorunlu tutuldu.

Gündem

Aksaray'daki mitingde konuşan AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomik krizi 'gelip geçici sıkıntılar' olarak niteleyerek, vatandaştan sabır istedi.

Gündem

AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yeniden Büyük İstanbul Mitingi’ nedeniyle, bazı yollar yine trafiğe kapatıldı.

Gündem

AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir mitingi öncesi, kadın ve erkek vatandaşların arasına bariyer çekilerek, haremlik-selamlık düzeni kuruldu.

Gündem

Yeniden Refah Partisi'nin Siverek Belediye Başkan Adayı olan Hasan İzol'un merkez seçim bürosunun açılışı, büyük bir siyasi mitinge dönüştü.

Gündem

Başkent Ankara'da AK Parti'nin kalesi Evren ilçesinde Turgut Altınok 70 kişiye hitap ederken, Mansur Yavaş’ı dinlemeye gelenler alanı doldurdu.

Gündem

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, partisinin miting takvimini açıkladı.

Gündem

CHP lideri Özgür Özel, Yargıtay'ın Can Atalay kararına tepki göstererek, tüm siyasi partilere çağrıda bulunarak 14 Ocak'ta düzenlenecek büyük mitinge...

Gündem

AK Parti iktidarına yakın vakıf ve dernekler tarafından düzenlenen mitinge yönelik gazeteci Fatih Altaylı’dan sert eleştiriler geldi. Altaylı “Sizin İsrail’i...