Resmi Gazete Haberleri

Resmi Gazete haberleri ve güncel Resmi Gazete gelişmeleri, Resmi Gazete ile ilgili tüm video, Resmi Gazete fotoğrafları ve Resmi Gazete haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Adana, Iğdır ve Siirt emniyet müdürleri değişti.

Genel

Resmi Gazete'de yayımlanan İçişleri Bakanlığı kararıyla 21 mülki idare amiri, birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltildi.

Gündem

Anayasa Mahkemesi kararlarına göre, Uyanış Partisi, Türkiye Yaşam Partisi ve Yeni Yol Partisi’ne “kapatma davası” açtı.

Ekonomi

2024 Yılı Yatırım Programı Resmi Gazete’de yayınlandı. Buna göre; kamu 2024’te 1 trilyon 6 milyar 903 milyon liralık yatırım yapacak....

Gündem

Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Ekonomi

2024 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

Ekonomi

Bugün Resmi Gazete'nin 2. Mükerrer sayısında yayımlanan "Gelir Vergisi Genel Tebliği" ile 2024 yılı için gelir vergisi dilimlerinde değişiklik yapıldı.

Ekonomi

Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin 2024 yılında uygulanacak olan yeni tarifeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.

Ekonomi

Yurt dışından getirilen telefonların izin harcının 31 bin 692 liraya çıkarılması Resmi Gazete'de yayımlandı.

Ekonomi

Tütün mamulleri ve alkollü içkilerin satış belgelerinin 2024 yılı bedelleri belirlendi. Alınan karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararla birlikte, ihtiyaç sahibi hanelere yönelik ısınma amaçlı kömür yardımı gerçekleştirilecek.

Gündem

Çalışan emeklilere 5 bin lira verilmesini içeren ve ekonomiye ilişkin düzenlemeleri içeren kanun, Resmi Gazete'de yayımlandı.