Sağlık durumu Haberleri

sağlık durumu haberleri ve güncel sağlık durumu gelişmeleri, sağlık durumu ile ilgili tüm video, sağlık durumu fotoğrafları ve sağlık durumu haberleri Polemik Haber sitemizde


Magazin

Kulağındaki tümör nedeniyle tedavi gören usta oyuncu Filiz Akın'ın sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Doktorundan Filiz Akın'a yasak...

Magazin

Gırtlak kanserine yakalandığı iddia edilen 'Kahtalı Mıçe' lakaplı şarkıcı Mustafa Aslan, sağlık durumuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı.

Gündem

3 gün içinde 3 farklı ameliyat geçiren CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in sağlık durumuyla ilgili, CHP'den açıklama yapıldı.

Magazin

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden Filiz Akın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, hayranlarının içini rahatlattı.

Magazin

Dr. Engin Çakmakçı, beyin kanaması geçiren ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Magazin

Katıldığı bir programda hastalığına dair bir itirafta bulunan ünlü oyuncu Ahmet Kural, "Omuriliğimden iyi huylu bir tümör aldırdım." dedi.

Gündem

TBMM kürsüsünde bayılan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez'in sağlık durumuyla ilgili, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yaptı.

Magazin

Koronavirüse yakalandığı ve hastanede tedavi gördüğü ileri sürülen usta oyuncu Haluk Bilginer'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.