Sel Haberleri

sel haberleri ve güncel sel gelişmeleri, sel ile ilgili tüm video, sel fotoğrafları ve sel haberleri Polemik Haber sitemizde


Genel

Antalya Valisi Hulusi Şahin, 12 Şubat'ta gece yarısı yaşanan sağanağın neden olduğu sel felaketi hasarının 300 milyon TL'yi bulduğunu söyledi.

Gündem

Antalya'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli sağanak yağış nedeniyle 5 ilçede okullar, Valilik kararıyla tatil edildi.

Yerel

İstanbul'un Silivri ilçesinde sabah saatlerinde etkili olan yağışın ardından Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Kula deresi taştı.

Yerel

Aydın'da sabah saatlerinden itibaren etkili olan yoğun sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, sürücüler zor anlar yaşadı.

Gündem

Meteoroloji tarafından yayınlanan haftalık tahminlere göre, yarın tüm yurtta yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor.

Çevre

Rize'de, 3 yıl önce meydana gelen selde, taşkına yol açtığı öne sürülen 2 köprü için yıkım kararı alındı. Karar sonrası...

Yerel

Çanakkale'de dün öğle saatlerinden itibaren sağanak etkili oldu. Kepez Deresi'nin taşmasıyla birlikte cadde ve sokaklar göle döndü.

Yerel

Batman'daki sel felaketinde ev ve iş yerleri kötü etkilenen ve sigortası olmayan 330 işletmeye destek ödemesi yapıldığı duyuruldu.

Yerel

Muğla'nın Bodrum ilçesinde sabah saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayan sağanak yağış nedeniyle ilçenin cadde ve sokakları göle döndü.

Gündem

İzmir, Konak'ta günlerdir süren şiddetli yağışın ardından sel baskınlarına önlem olarak esnafa kum torbaları dağıtıldı.

Yerel

İstanbul Esenyurt'ta etkili olan yağışla sel akan yoldan karşıya geçmeye çalışan anne ve oğlu, sele kapılmaktan son anda kurtuldu. O...

Gündem

Batman ve Zonguldak'ta şiddetli yağış sonucu oluşan selden etkilenenlere hane başı 5 bin TL yardım yapılacağı duyuruldu.