Tokat Haberleri

Tokat haberleri ve güncel Tokat gelişmeleri, Tokat ile ilgili tüm video, Tokat fotoğrafları ve Tokat haberleri Polemik Haber sitemizde


Yerel

Kandilli Rasathanesi, Tokat'ın Sulusaray ilçesi yakınlarında 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.

Gündem

18 Nisan tarihinde gerçekleşen ve büyüklükleri 4 ile 5.6 arasında değişen 4 depremin vurduğu Tokat'ta, hasar tespit çalışmaları tamamlandı.

Yerel

Tokat’ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen depremler sonrası Kur'an kursunun sıvaları dökülünce, 1895 yılında yapıldığı belirlenen çeşme bulundu.

Genel

AFAD'dan edinilen bilgilere göre, Tokat'ın Turhal ilçesinde 4,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Gündem

Tokat'ta merkez üssü Sulusaray ilçesi olan depremlerden sonra kent merkezi dron ile görüntülendi.

Gündem

AFAD'dan edinilen bilgilere göre, Tokat’ın Sulusaray ilçesinde 5.6 büyüklüğünde bir deprem geldi.

Yerel

Tokat'ın Erbaa ilçesinde polisin yaptığı uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 6 şüpheliden 5’i tutuklandı, diğeri adli kontrolle serbest bırakıldı.

Yerel

Tokat'ın Zile ilçesinde, husumetli iki aile arasında çıkan bıçaklı kavgada, Hasan Özer Kabay ve Salih Akarsu hayatını kaybetti.

Yerel

Tokat’ın Erbaa ilçesinde 11 ve 12 yaşındaki iki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan bakkal, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ekonomi

Denize kıyısı olmayan Tokat'tın Almus ilçesinde, başta Rusya olmak üzere Avrupa, Japonya ve Çin’e ihracat edilecek olan balıklar toplanmaya başladı.

Yerel

Tokat'ta kamyona arkadan çarpan minibüsteki 5 kişi hayatını kaybetti.

Yerel

Tokat'ta bir reklam firmasında çalışan işçi, Zile ilçesi Amasya Caddesi'ndeki bir binaya afiş asmak için, hiçbir tedbir almadan çatıdan aşağı...