1 ay boyunca etkili olacak olan kova arketifleriyle ilgili konular gündemimizde nedir bunla ;  dijital ortamlar , teknoloji , taşınma , enerji kaynakları , enerji ve teknoloji ile ilgili kısıtlamalar bu konularla ilgili zamlar , fiyat artırımları mesela bilgisayar , telefon yada elektirik , ulaşım konusunda zamlar. 

trafik kazaları hatta uçak kazaları ve hatta yönetimden , yöneticilerle ilgili sağlık sorunları ve kayıpları. hava olylarında sert etkiler , azınlıklarla ilgilişaşırcağımız konular nedir mesela azınlık birinin bir yerin yöneticisi yada siyaset anlamında bir görevle  görevlendirilmesi olabilir. para , altın konusunda ,enerji kaynakları konusunda kısıtlamalar ilaç, hastane , sağlık ve kapalı yerler hapisane konuları ,sağlık anlamında bacaklar , damarlar . sinir sistemi ve kalp, omurga omurilik rahim sorunları...

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

ASLAN ;hayatının pek çok konusunda başlangıçlar ve bitişler olmuş olabilir. Artık harekete geçme zamanı bitir dolunayla gereksiz olanı ve harekete geç .Kendi kendini yargıladığın , masaya yatırdığın sorguladığın konular olacak .korumak durumunda kaldığın konularda kendini kurban durumuna sokma .
BAŞAK ;Günlük yaptığın işlerden uzaklaşmak isteyebilirsin belkide işini taşıyor yaşamını değiştiriyorsun bu dolu nayda. Belki babanda uzklışıyor radikal bir adım atıyorsundur. Bekar yükselen başaklara aşk zamanı ama yargılayıcı ilişkiler canınızı sıkabilir . aileye karşı aşırı fedajkarlık kurban olmanıza sebep olabilir.

TERAZİ ;iş konusunda , statü konusunda dolunay bir şeyleri bitirip taşınarak başka bir işe başlayabilirsiniz. yada var olan işnizi taşıyabilirsiniz. ailede çok fazla yargılayıcı konuşmalara karışabilir  hedef gösterilebilirsiniz. eş ve çocuklar konusunda kendinizi çok ön plana atıyor herşeyle siz ilgileniyıor olabilisiniz ama fark edilmiyorda . beker teraziler iş konusunda kendinizi feda etmeyin . 

AKREP ; Kararlarınız konusunda sonlanma yaşayabilirsin . yani verdiğin bir karardan uzklaşabilir hatta gerçek anlamda yurtdışı için adım satabilirsin. EŞ ve çocuklar varsa burda onlardan gelecek yargılayıcı tepkiler .alabilirsiniz. Para konusunda biraz dikkat kendinizi kurban edecek konulara sürüklemeyin lütfen.

YAY ; Şu sıralar alacak verecek ve ortaklı kazançlarda kapatacağınız ve uzklaşmak isteyeceğiniz mevzular olabilir . hatta kazançlar , maddi konularda yargılayıcı , güven sarsıcı konular açılabilr.  tamda bu sebepten ani ve beklenmedil şekilde yanlız kalmak isteği yoğunlaşabilir.  haksız olan konuda kendinizi kurban etmeyin. 

OĞLAK ; ikili ilişkiler , ortaklıklarda sonlanmalar yaşanabilir .uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Çok konuda bitişler başlangıçlar yaşayıp yargılayıcı tepkiler  alabilir ve yanlızlık isteuyebilirsinşz.günlük yaşamınızda kendi kendinize eziyet edip kurban psikolojisine bürğnebilirsiniz. 

KOVA ;  Günlük yaşantınızı değiştirecek aykırı düşünceler içinde olabilieceüğiniz bir dolunay  bitireceğiniz konular rutininizi değiştirecek belki çalıştığınız yeri , hayatınızın tümünü etkileyecek . yargılayıcı konuşmalar duyabilirsin evet ama değişim olacaksa buna kimse engel olamaz .sen gücüne güven .Ama bu arada kendini kurban psikolojisine sürükleme sakın. 

BALIK ;Artık başkalarını korumak onları kendinden önce düşünmeye  son vereceğin bir dolunay.Senin zevklerin, senin koruman gereken değerlerin ön planda . Annen yada çocukların uzaklaşabilir yada taşınabilir. İş ortamında yargılayıcı tavırlarla karşılaşabilirsin Kararlarında başkalarının etkisinde kalıp kendi kurban edecek ortamlara atma.

Gökhan Abur hayatını kaybetti Gökhan Abur hayatını kaybetti

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 2021 - Astrolog Nurgül Düzenli