Sicilya mafyasının en önemli isimlerinden biriydi... 61 yaşında kanserden öldü Sicilya mafyasının en önemli isimlerinden biriydi... 61 yaşında kanserden öldü

Son günlerde gündemden düşmeyen İspanya’nın kazandığı Kadınlar Dünya Kupası’nın kupa töreninde yaşanan skandala ilişkin açıklama yapan İspanya Futbol Federasyonu Başkanı Luis Rubiales'in annesi Angeles Bejar, öpücüğün kimseye zarar veremeyeceğini belirterek oğluna destek için açlık grevine başladığını bildirdi.

Bejar, kendisini Motril kentindeki Divina Pastora Kilisesi’ne kapattığını ve oğlunun "haksız ve insanlık dışı" olarak tanımladığı olay nedeniyle açlık grevine başladığını duyurdu. Kilisede "gece gündüz " kalmayı planladığını söyleyen Bejar, oğlunun durumuna çözüm bulununcaya kadar açlık grevinde olacağını söyledi.

FIFA’DAN ‘TEMAS KURMAYIN’ ÇAĞRISI

Öpücüğün görüntüleri, İspanya ve dünya çapında kargaşaya yol açarken, Rubiales, görevinden ayrılmayacağını açıkladı. FIFA ise, kendisini 90 gün süreyle geçici olarak uzaklaştırıldığını açıklayarak kendisine ve federasyona, Hermoso ve ona yakın kişilerle temastan kaçınma talimatı verdi.

POLEMİK HABER/DIŞ HABERLER