Beylikdüzü'nde ülkeye yasadışı yollarla sokulan ilaçların bulunduğu bir işyerine operasyon düzenlendi. Operasyonda 35 milyon liralık kanser, diyabet, astım, ürtiker, hormon, HPV ve romatoid artrit gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaç ele geçirildi.

I S T A N B U L B E Y L I K D U Z U N D E B I R I S Y E R I N D E 23131

İstanbul Emniyeti Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Beylikdüzü'nde bulunan bir iş yerinde yasa dışı yollarla ülkeye getirilen ilaçlar olduğunu belirledi. Bir süre iş yerini takibe alan ekipler, dün söz konusu adrese operasyon düzenledi. Operasyonda koliler içerisinde sağlık koşullarına uymayacak şekilde gizlenmiş piyasa değeri 35 milyon lira olan 328 bin 632 ilaç ele geçirildi.

Istanbul Beylikduzunde Bir Is Yerinde 23131 (1)

ÖNEMLİ HASTALIKLARIN İLAÇLARI

İlaçların kanser, diyabet, astım, ürtiker, hormon, HPV ve romatoid artrit gibi hastalıkların tedavisinde kullanıldığı tespit edildi. Operasyonda 1 kişi gözaltına alındı. Şüpheliyle ilgili adli işlem başlatıldı.

Istanbul Beylikduzunde Bir Is Yerinde 23131 (2)

Prag'da diplomasinin zaferi: Ermeni ve Rumların karşı çıktığı projenin temeli atılıyor Prag'da diplomasinin zaferi: Ermeni ve Rumların karşı çıktığı projenin temeli atılıyor

(DHA)