İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde 13 Kasım'da gerçekleştirilen bombalı saldırıda 6 kişi hayatını kaybetmiş, 81 kişi de yaralanmıştı.

4 TELEFON DETAYI

İmamoğlu: İletişimi kısıtlamak sadece gerçeklerden korkmak ve zayıflıktır İmamoğlu: İletişimi kısıtlamak sadece gerçeklerden korkmak ve zayıflıktır

Terör saldırısını gerçekleştirdikten sonra İstanbul Esenler'deki örgüt evine giden ve paralarla ziynet eşyalarını alarak gittiği Küçükçekmece'deki Hücre Evi'nde yakalanan terörist Ahlam Albashir'ın (23) gözaltına alındığı adreste dört cep telefonu ele geçirildiği ortaya çıktı.

istiklal teroristleri adliyeye sevk edildi-1

İktidara yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesinde yer alan habere göre, terör örgütü PKK'nin gerçekleştirdiği terör saldırısının talimatının verildiği değerlendirilen bir cep telefonunun da aralarında olduğu belirtiliyor. 4 telefon ayrıntılı bir şekilde inceleniyor.

HÜCRE EVİ

Küçükçekmece İlçesi'ne bağlı olan Kanarya Mahallesi'ndeki Hücre Evi'nde ele geçirilen cep telefonlarından bazılarında yapılan ilk incelemelere göre yabancı hatların takılı olduğu tespit edildi.