6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş depremlerinde, mağdır olmuş binlerce depremzede barınmak için çadır beklerken, Kızılay'ın afetzedelere verilmesi gereken çadırları sattığı ortaya çıkmıştı. Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Kızılay Başkanı Kerem Kınık, son dönemlerde kendisini eleştiren Şahan Gökbakar ile alakalı bir paylaşımda bulundu.

Kılıçdaroğlu, katıldığı kongrede stratejisini açıkladı! Kılıçdaroğlu, katıldığı kongrede stratejisini açıkladı!

KEREM KINIK'I İSTİFAYA ÇAĞIRMIŞTI

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Kerem Kınık'ı eleştiren Gökbakar son olarak Twitter hesabından Kınık'ı istifaya çağırmıştı. Gökbakar, "Seni unuttum zannetme yakışıklı. Babaaaam, dedeeeeem, ögretim görevlim, afette çadır ve konserve satanım...." demişti.

'HADİ GEL SAHAYA BİRAZ DERTLEŞİRİZ'

Kendisi hakkında yapılan bu paylaşımdan sonra Kerem Kınık sessizliğini bozarak dikkat çeken bir çağrıda bulundu. Kınık paylaşımında, "Şahan gelsene afet bölgesine birlikte depremzede vatandaşlarımıza hizmet edelim. Bak ben kırk günde bölgede 15.000 km yol yapmışım. İnan kaba saba da olsa içinde insaniyet ve vicdan taşıyan Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı o gelir bizimle birlikte hizmet eder, çorba yemek dağıtırdı. Hadi gel sahaya dertleşiriz biraz." dedi.

keremkınık

Kınık'ın yaptığı paylaşımda ilk önce Şahan Gökbakar'ın tiplemesi olan Recep İvedik fotoğrafı koyduğu daha sonra gelen tepkiler üzerine paylaşımını güncellediği görüldü.