Buz Devri serisinin 6. filmi geliyor!

Dünyanın en sevilen çizgi film animasyonlarından 'Buz Devri'nin serinin 6.filminin ilk fragmanı görücüye çıktı. Yayınlanan fragmanın ana konusu sıçan kardeşler Crash ve Eddie ekseninde gelişen olayları anlatıyor.

Kültür Sanat 06.01.2022, 15:59 06.01.2022, 16:21
Buz Devri serisinin 6. filmi geliyor!

Dünyada ve Türkiye'de birçok izleyicinin gönlünde taht kuran özellikle 'Sid' karakteriyle hafızalara kazınan Buz Devri animasyon çizgi filminin altıncısı  "Ice Age: Adventures of Buck Wild" merakla bekleniyor. Serinin bu bölümünde  sıçan kardeşler Crash ve Eddie'nin maceraları anlatılıyor. 

ANA KARAKTERLERİ FARKLI İSİMLER SESLENDİRECEK

Beyaz perde; filmin Disney'in dijital platformu olan ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'deki yayın lisansını alan Disney Plus'ta yayınlanacağını duyurdu. Filmdeki diğer detay ise ana karakterleri seslendiren Yekta Kopan,Haluk Bilginer ve Ali Poyrazoğlu'nun yer almaması Buz Devri hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Yekta Kopan'ın kişisel blogunda ve sosyal medya hesabında duyurduğu haberde,  sosyal medya kullanıcıları arasında filmin en büyük başarısının nedeninin Türkçe seslendirme ekibi olduğu ve eğer bu isimler filmde yer almayacaksa altıncı filmi izlemeyecekleri şeklinde yorumlar aldığı kaydedildi

Yorumlar (0)
0
hafif kar duşu