Merakla beklenen ''9 Kere Leyla'' Netflix''te yayınlandı

Merakla beklenen ''9 Kere Leyla'' Netflix''te yayınlandı Ezel Akay''ın yönettiği 9 Kere Leyla filmi gösterime çıktı. Başrolünde Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu gibi isimlerin yer aldığı film, uzun zamandır merakla bekleniyordu. Peki, 9 Kere Leyla ne zaman başlıyor? Konusu ne? Kadroda kimler yer alıyor? İşte detaylar...

Kültür Sanat 05.12.2020, 02:28 05.12.2020, 02:28
Merakla beklenen ''9 Kere Leyla'' Netflix''te yayınlandı

Ezel Akay'ın yönettiği 9 Kere Leyla filmi gösterime çıktı. Başrolünde Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu gibi isimlerin yer aldığı film, uzun zamandır merakla bekleniyordu. İşte detaylar...

9 KERE LEYLA NE ZAMAN?

Dijital platformda yayınlanan 9 Kere Leyla filmi 4 Aralık'ta izleyene sunuldu.

FİLMİNİN KONUSU NE?

Leyla (Demet Akbağ) ve Adem (Haluk Bilginer), yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis (Elçin Sangu), Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır.

Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için dokuz farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.

KADRODA KİMLER YER ALIYOR?

Filmin başrollerinde usta oyuncu Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Elçin Sangu yer alıyor. Filmin güçlü kadrosunda ise diğer oyunculardan Fırat Tanış Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım, İhsan Ceylan,Hasan Eflatun Akay,Bertan Çelikkol, Kerime Obenik, Bimen Zartar, Reşit Berker Enhoş ve Arda Cartı yer alıyor.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu